TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Vezirköprü'de Ziyaretlerde Bulundu

Düzenleyen: piyasarehberim, Güncelleme: 20 Mayıs 2022 15:45
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Vezirköprü'de Ziyaretlerde Bulundu

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Vezirköprü'de Ziyaretlerde Bulundu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Samsun'un Vezirköprü ilçesinde ziyaretler gerçekleştirdi.

Vezirköprü Belediye Başkanlığını ziyaret eden Hisarcıklıoğlu, Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis'ten ilçe hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odasına (TSO) giden Hisarcıklıoğlu, oda başkanı Abdülkadir Fişekci ve üyelerle bir araya geldi.

Fişekci'nin TOBB tarafından Vezirköprü'ye teknoloji okulu yapılması talebi üzerine Hisarcıklıoğlu, Vezirköprü'nün sanayide, tarımda, üretimde, istihdamda, ihracatta önemli bir ivme yakaladığını söyledi.

Vezirköprü'nün özellikle orman ürünlerinde öne çıktığına işaret eden Hisarcıklıoğlu, "Talepleri doğrultusunda Vezirköprü'ye yeni bir okul kazandırıyoruz, hayırlı olsun. Zaten TOBB olarak sözümüz vardı, her ilçeye bir okul yapacağız. Bundan sonrasının takibi sizden, parası bizden. Neye ihtiyaç varsa o okul yapılacak." ifadesini kullandı.

Konuşmaların ardından Fişekci, Hisarcıklıoğlu'na çeşitli hediyeler sundu.İlçedeki bir fabrikayı da gezen Hisarcıklıoğlu, ardından ilçeden ayrıldı.

Ziyaretlerde Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Başkan Yardımcısı Salih Zeki Murzioğlu, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Faik Yavuz, Trabzon TSO Meclis Başkanı Şadan Eren, Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır da bulundu.

-sondakika.com-

Son Eklenen Haberler

Bakan Bilgin'den "Asgari ücrete ara zam olacak mı?" Sorusuna Yanıt Bakan Bilgin'den "Asgari ücrete ara zam olacak mı?" Sorusuna Yanıt
Bakan Bilgin'den "Asgari ücrete ara zam olacak mı?" Sorusuna Yanıt
Bakan Bilgin'den "Asgari ücrete ara zam olacak mı?" Sorusuna YanıtÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin katıldığı bir canlı yayında memur ve ...
 Bakan Bilgin Yüz Binlerce Kamu İşçisine Müjdeyi Verdi  Bakan Bilgin Yüz Binlerce Kamu İşçisine Müjdeyi Verdi
Bakan Bilgin Yüz Binlerce Kamu İşçisine Müjdeyi Verdi
 Bakan Bilgin Yüz Binlerce Kamu İşçisine Müjdeyi VerdiYüz binlerce kamu işçisinin beklediği 2022 yılı ek ödeme tarihleri belli oldu. Çalışma ve S...

Son Eklenen Yorumlar

  • Hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yazan sen olmak istiyorsan kullanıcı girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsin!